Oto krótki zapis tego, jak bawiła się młodzież ze skarżyskiego "Erbla".
Reklama
Bal Słowackiego za nami
Tradycją już w naszym mieście, obok studniówek i balów gimnazjalnych, jest Bal Słowackiego, organizowany w I Liceum Ogólnokształcącym. Ten odbył się w miniony piątek.
-
Paulina Pałka
- 31.01.2017 11:15
Data dodania:
31.01.2017 11:15
Temperatura: 33°C Miasto: Kielce
Ciśnienie: 1021 hPa
Wiatr: 11 km/h
Reklama
ZGŁOŚ INTERWENCJĘ
Masz temat? Napisz do nas!
Reklama
Reklama

Napisz komentarz
Komentarze