Akcenty witające nową porę roku i żegnające zimę jednak się pojawiają. W Skarżysku na przykład 21 marca, tradycyjnie topiono Marzannę, a zrobili to m.in. uczniowie Mickiewicza.
W kalendarzu już wiosna!
Od dzisiaj już oficjalnie możemy zaśpiewać w ślad za Markiem Grechutą „Wiosna - ach to ty!”, choć póki co aura jeszcze niezbyt wiosenna.
-
Paulina Pałka
- 21.03.2017 12:39
Data dodania:
21.03.2017 12:39
Temperatura: 31°C Miasto: Kielce
Ciśnienie: 1022 hPa
Wiatr: 11 km/h
Reklama
ZGŁOŚ INTERWENCJĘ
Masz temat? Napisz do nas!
Reklama
Reklama

Napisz komentarz
Komentarze