16 sal konferencyjnych, sala kongresowa dla 700 osób i 57 metrowa wieża widokowa. Imponujące rozmiarami i technologią nowoczesne Centrum Kongresowe w Targach Kielce już otwarte. W środę wieczorem podziwiały je setki osób zaproszonych na uroczystość inaugurującą jego działalność.
29.08.2013 10:23
Oficjalne otwarcie centrum poprzedził widowiskowy pokaz laserów.
Uroczystość odbyła się w sali kongresowej, która jest w stanie pomieścić aż 700 osób. Salę wyposażono w profesjonalną scenę, nagłośnienie estradowe i oświetlenie sceniczne. Oprócz niej w centrum znalazło się 16 sal konferencyjnych, sala konferencyjno-bankietowa w wieży widokowej i profesjonalne centrum prasowe.
Zarząd targów chce, by w centrum odbywały się eventy, otwarcia czy kongresy także w okresie międzytargowym, by w ośrodku ciągle coś się działo.
Zaproszeni na uroczystość otwarcia goście byli zachwyceni wyglądem nowego obiektu targów. Gratulowali zarządowi i prezydentowi Kielc.
Budowa centrum kongresowego trwała 2,5 roku. Inwestycja pochłonęła ponad 70 mln zł. Obiekt powstał dzięki dofinansowaniu z Programu Rozwój Polski Wschodniej.
Centrum Kongresowe na 1000 osób to największa inwestycja w historii Targów Kielce. Uroczystość jego otwarcia uświetnił występ Wrocławskiego Teatru Pantomimy im. Henryka Tomaszewskiego.
Podziel się
Oceń
Napisz komentarz
Komentarze
Aktualnie nie ma żadnych komentarzy. Bądź pierwszy, dodaj swój komentarz.
Napisz komentarz
Komentarze