O szczegółach mówi Damian Szwagierek, oficer prasowy skarżyskiej policji.
Reklama
Wysadzili bankomat w Skarżysku
W nocy z poniedziałku na wtorek, około g. 3.00 czterech mężczyzn wysadziło bankomat przy ulicy Sokolej w Skarżysku - Kamiennej. Sprawcy zabrali z bankomatu kasetkę z pieniędzmi.
-
Paulina Pałka
- 25.07.2017 11:49
Data dodania:
25.07.2017 11:49
Temperatura: 21°C Miasto: Kielce
Ciśnienie: 1021 hPa
Wiatr: 8 km/h
Reklama
ZGŁOŚ INTERWENCJĘ
Masz temat? Napisz do nas!
Reklama
Reklama

Napisz komentarz
Komentarze