Zapraszamy do obejrzenia materiału wideo.
Wojewoda podsumowała nowy sezon świadczeń „Rodzina 500+”
Od 1 sierpnia trwa nabór nowych wniosków odnośnie świadczeń „Rodzina 500+”. W przeciągu czterech dni w regionie wpłynęło już ich kilka tysięcy. W piątek wojewoda świętokrzyski Agata Wojtyszek podsumowała rozpoczęcie nowego sezonu świadczeniowego.
- 06.08.2017 10:55
Data dodania:
06.08.2017 10:55
Temperatura: 33°C Miasto: Kielce
Ciśnienie: 1017 hPa
Wiatr: 12 km/h
Reklama
ZGŁOŚ INTERWENCJĘ
Masz temat? Napisz do nas!
Reklama
Reklama

Napisz komentarz
Komentarze