Między innymi ten temat jest poruszany w sierpniowym magazynie Skarżysko – Kamienna „Miasto na szlaku” Zapraszamy do oglądania.
Skarżysko – Kamienna „Miasto Na szlaku”
Ponad 4 miliony złotych gmina Skarżysko pozyskała na modernizację budynków użyteczności publicznej. Te inwestycje będą mogły być zrealizowane już w przyszłym roku.
-
Dariusz Chojnacki
- 18.08.2017 10:27
Data dodania:
18.08.2017 10:27
Temperatura: 35°C Miasto: Kielce
Ciśnienie: 1017 hPa
Wiatr: 11 km/h
Reklama
ZGŁOŚ INTERWENCJĘ
Masz temat? Napisz do nas!
Reklama
Reklama

Napisz komentarz
Komentarze