Inwestor wybuduje fabrykę w Skarżysku
Jak informuje prezydent Skarżyska – Kamiennej Konrad Krönig, turecki przedsiębiorca, który rozpoczął działalność na terenie miasta dwa lata temu, zdecydował się nabyć działki inwestycyjne po to, by wybudować na nich fabrykę.
- Proces inwestycyjny jest bardzo złożony i wymaga czasu, ale najważniejsze, że nasze działania są skuteczne – mówi prezydent.
Więcej w materiale filmowym.
-
Paulina Pałka
- 24.08.2017 13:38
Data dodania:
24.08.2017 13:38
Temperatura: 21°C Miasto: Kielce
Ciśnienie: 1021 hPa
Wiatr: 8 km/h
Reklama
ZGŁOŚ INTERWENCJĘ
Masz temat? Napisz do nas!
Reklama
Reklama

Napisz komentarz
Komentarze