Reklama
17 września 1939 roku wojska sowieckie zaatakowały Polskę. Burmistrz zaprasza na uroczystości
W najbliższą niedzielę burmistrz Jędrzejowa Marcin Piszczek upamiętni rocznicę ataku wojsk sowieckich na Polskę 17 września 1939 roku. Zapraszamy wszystkich Państwa do uczestnictwa w obchodach rocznicy tego tragicznego wydarzenia.
O 19:00 zaplanowane jest zapalenie zniczy i modlitwa pod pomnikiem bł. Jana Pawła II, znajdującym się w alei prowadzącej do Archiopactwa Cystersów. Następnie około 19:15 uczestnicy uroczystości przemaszerują na teren Szkoły Podstawowej nr 3 przy ul. Reymonta, gdzie zapalą znicze i oddadzą hołd ofiarom wrześniowej agresji pod płytą upamiętniającą posterunkowego Władysława Zielonkę, absolwenta szkoły, który został w 1940 roku zamordowany w Miednoje.Źródło: UMiG Jędrzejów
-
Dariusz Chojnacki
- 16.09.2017 11:00
Data dodania:
16.09.2017 11:00
Temperatura: 27°C Miasto: Kielce
Ciśnienie: 1022 hPa
Wiatr: 15 km/h
Reklama
ZGŁOŚ INTERWENCJĘ
Masz temat? Napisz do nas!
Reklama
Reklama

Napisz komentarz
Komentarze