Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
ZOBACZ:
Reklama
Reklama

Internet w służbie przyrody

Jak zachęcić  turystów do odwiedzenia najpiękniejszych miejsc w regionie?  Nic prostszego – można do tego wykorzystać Internet. W kolejnym odcinku programu „Świętokrzyskie Ekopasje” poznamy ludzi, którzy zamieszczają w sieci zdjęcia i filmy z unikatowych miejsc w regionie, piszą o nich na blogach i portalach społecznościowych.

Jakub Juszyński od kilku lat prowadzi bloga i stronę na portalu  społecznościowym pod nazwą … „Tym razem”. 

Trudno mu usiedzieć w jednym miejscu, dlatego innych też chce wyciągnąć z domu. Najpierw zabierał ludzi na spacery po mieście, później odwiedzali różne zakątki regionu, na przykład Chęciny czy Bodzentyn. Szukali storczyków na Górze Patrol i przebiśniegów na Górze Perzowej. Jakub Juszyński najchętniej jednak odkrywa uroki Kielc, propozycji na kolejne spacery nie brakuje.

Nie każdy ma okazję zobaczyć na żywo Świętokrzyskie z lotu ptaka w sieci to żaden problem. Sławomir Rakowski swoim powietrznym statkiem lata nad regionem, robi unikatowe filmy, a później wrzuca je na stronę „Powiat staszowski z drona”. Jego realizacje można też obserwować na  fanpage’u ŚWIĘTOKRZYSKIE. Jak się okazuje Internet może być idealnym narzędziem, by zachęcić młodych i starszych do poznawania przyrody i najbliższego otoczenia.

Zapraszamy do obejrzenia 8 odcinka naszego programu "Świętokrzyskie Ekopasje".


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
ZGŁOŚ INTERWENCJĘ

Masz temat? Napisz do nas!

Reklama
Reklama
Reklama