W niedzielę w Bilczy odbyło się II Grand Prix Juniorów województwa świętokrzyskiego. Klub STS Orlicz Suchedniów reprezentował Michał Majcher, który przebojowo przebrnął przez wszystkie rundy i ostatecznie wygrał cały turniej, uzyskując awans do II Grand Prix Polski w Ostródzie.
W pokonanym polu pozostawił Gabriela Wąsika (UKS Orlęta Bilcza 3:0), Pawła Rożka (PKS Polonia Białogon Kielce 3:0) oraz w finale Szymona Cioska (LUKS Radość Porzecze 3:1). Gratulujemy!
Napisz komentarz
Komentarze