Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
wtorek, 23 czerwca 2026 23:36
Reklama
Reklama

Jak być bezpiecznym w drodze do szkoły?

Na takie i szereg innych pytań odpowiadali policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego kieleckiej komendy, podczas spotkania z uczniami Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Sukowie w poniedziałkowe przedpołudnie.

W trakcie zajęć przeprowadzonych wspólnie z Ratownikiem Medycznym, policjanci przekazywali uczniom wiedzę, jak dbać o własne bezpieczeństwo w drodze do szkoły, jak być widocznym nosząc elementy odblaskowe oraz jak bezpiecznie poruszać się rowerem i co powinien posiadać bezpieczny rowerzysta, aby być widocznym.

Ratownik Medyczny przeprowadził pokaz udzielania pierwszej pomocy poszkodowanemu w wypadku drogowym oraz udzielił wskazówek jak prawidłowo wezwać pomoc przez telefon.

Więcej o autorze / autorach:
Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Reklama
ZGŁOŚ INTERWENCJĘ

Masz temat? Napisz do nas!

Reklama
Reklama