Minister Anna Zalewska wielokrotnie zapewniała, że reforma oświaty pozwoli nauczycielom na większą swobodę w pracy i większe zarobki, co odbije się na wynikach uczniów. Tak miało być! Jak jest? Oto opinie.
Jędrzejów, Nagłowice, Oksa. Oświata - jak miało być, a jak jest?
Z wprowadzeniem pierwszej dużej reformy przez rząd PiS było wiele perypetii i obaw. Jak poszczególne gminy poradziły sobie z wprowadzeniem reformy oświaty na swoim terenie? Czy rzeczywiście nauczyciele nie stracili, a uczniowie zyskali? Rozmawialiśmy z wieloma włodarzami gmin.
-
Dariusz Chojnacki
- 02.01.2018 08:12
Data dodania:
02.01.2018 08:12
Temperatura: 25°C Miasto: Kielce
Ciśnienie: 1022 hPa
Wiatr: 12 km/h
Reklama
ZGŁOŚ INTERWENCJĘ
Masz temat? Napisz do nas!
Reklama
Reklama

Napisz komentarz
Komentarze