Sylwia wzięła udział w castingu „Talent Jędrzejowski”, zajmując drugie miejsce. Zakwalifikowała się do ćwierćfinału i dostała się do półfinału Talentu Świętokrzyskiego, który odbędzie się 26 stycznia. Za sukces Sylwii trzymamy mocno kciuki.
Źródło: ZSP 1 Jędrzejów
Reklama
Trzymamy kciuki
Uczennica II klasy Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 im. ks. Stanisława Konarskiego w Jędrzejowie – Sylwia Ozga w imponującym stylu zdobyła kolejne wyróżnienia..
-
Dariusz Chojnacki
- 24.01.2018 08:04
Data dodania:
24.01.2018 08:04
Temperatura: 26°C Miasto: Kielce
Ciśnienie: 1021 hPa
Wiatr: 15 km/h
Reklama
ZGŁOŚ INTERWENCJĘ
Masz temat? Napisz do nas!
Reklama
Reklama


Napisz komentarz
Komentarze