Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
piątek, 26 czerwca 2026 17:54
Reklama
Reklama

Kolejne wymuszenie na ulicy Grottgera

Kolejne zdarzenie na skrzyżowaniu ulic Grottgera i Konarskiego w Skarżysku - Kamiennej.

Przyczyną było wymuszenie pierwszeństwa przez kierującą Fordem, jadącą Grottgera w stronę Piłsudskiego. 

Więcej na ten temat mówi oficer prasowy skarżyskiej policji, Damian Szwagierek (zobacz wideo).

Więcej o autorze / autorach:
Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Reklama
ZGŁOŚ INTERWENCJĘ

Masz temat? Napisz do nas!

Reklama
Reklama