Zachęcamy do obejrzenia fragmentów występów.
Noworoczny koncert w „Dwójce”
Koncerty noworoczne na Borze mają swoją piękną tradycję i cieszą się dużą popularnością wśród mieszkańców Skarżyska. Późnym popołudniem 1 lutego w ZPO odbyło się kolejne muzyczne wydarzenie. I tym razem publiczność nie zawiodła.
-
Paulina Pałka
- 02.02.2018 14:14
Data dodania:
02.02.2018 14:14
Temperatura: 31°C Miasto: Kielce
Ciśnienie: 1019 hPa
Wiatr: 12 km/h
Reklama
ZGŁOŚ INTERWENCJĘ
Masz temat? Napisz do nas!
Reklama
Reklama

Napisz komentarz
Komentarze