Agnieszka i inni... – ruszają zgłoszenia do konkursu
Z instruktorem Romanem Cieślakiem z koneckiego Domu Kultury rozmawialiśmy o zbliżającym się konkursie poezji w piosence „Agnieszka i inni...”. Finał szóstej edycji znanej imprezy odbędzie się 22 listopada na scenie DK-u. Wszelkie szczegóły w materiale wideo, a zgłoszenia do plebiscytu znajdziecie Państwo na stronie internetowej www.dkkonskie.pl.
-
Tomasz Ciok
- 26.09.2013 22:00
Data dodania:
26.09.2013 22:00
Temperatura: 15°C Miasto: Kielce
Ciśnienie: 1020 hPa
Wiatr: 8 km/h
Reklama
ZGŁOŚ INTERWENCJĘ
Masz temat? Napisz do nas!
Reklama
Reklama

Napisz komentarz
Komentarze