Starosta jędrzejowski Edmund Kaczmarek powiedział, że cieszy się z tak dużej liczby młodzieży, która wzięła udział w uroczystości 74. rocznicy odbicia żołnierzy AK z więzienia gestapo w Jędrzejowie, która mieściła się przy ulicy 11 Listopada.
Szczegóły w materiale filmowym.
Reklama
Musimy zrobić wszystko by ocalić od zapomnienia
Gospodarzem uroczystości pod pomnikiem upamiętniającym odbicie więźniów AK z rąk gestapo byli przedstawiciele Starostwa Powiatowego, Powiatowej Rady Kombatantów i Osób Represjonowanych w Jędrzejowie, Światowego Związku Żołnierzy AK Koło w Jędrzejowie oraz Szkolnego Klubu Historycznego im. Armii Krajowej przy ZSP nr 2 w Jędrzejowie.
-
Dariusz Chojnacki
- 05.02.2018 10:05
Data dodania:
05.02.2018 10:05
Temperatura: 26°C Miasto: Kielce
Ciśnienie: 1021 hPa
Wiatr: 15 km/h
Reklama
ZGŁOŚ INTERWENCJĘ
Masz temat? Napisz do nas!
Reklama
Reklama

Napisz komentarz
Komentarze