Więcej w materiale wideo.
Reklama
Ferie w Miejskim Centrum Kultury
W poniedziałek uczniowie wrócą do szkół po dwutygodniowej przerwie. Ci, którzy spędzali ferie w mieście, mogli skorzystać z oferty miejskich instytucji. Tam czekały na uczniów warsztaty, zajęcia sportowe i inne atrakcje.
-
Paulina Pałka
- 22.02.2018 12:11
Data dodania:
22.02.2018 12:11
Temperatura: 32°C Miasto: Kielce
Ciśnienie: 1019 hPa
Wiatr: 13 km/h
Reklama
ZGŁOŚ INTERWENCJĘ
Masz temat? Napisz do nas!
Reklama
Reklama

Napisz komentarz
Komentarze