Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 22 czerwca 2026 18:20
Reklama
Reklama

Tytuł „Człowieka Roku” cieszy

W rozstrzygniętym kilka dni temu plebiscycie na Człowieka Roku w kategorii "samorządność i społeczność lokalna" w powiecie jędrzejowskim wygrał burmistrz Jędrzejowa Marcin Piszczek.

 - Takie wyróżnienie cieszy, ale tak w ogóle, to najważniejszy plebiscyt, który każdy z nas samorządowców chce wygrać, to wybory. Właśnie wówczas następuje weryfikacja danej osoby. To dzięki współpracownikom człowiek zdobywa takie tytuły – powiedział nam burmistrz Marcin Piszczek.

Więcej o autorze / autorach:
Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Reklama
ZGŁOŚ INTERWENCJĘ

Masz temat? Napisz do nas!

Reklama
Reklama