Na scenie zaprezentowały się także formacje taneczne. EKs-tremalny koncert wiosenny okazał się ogromnym sukcesem organizacyjnym. Już nie mamy wątpliwości, że do Jędrzejowa przyszło wiosna, choć jeszcze jej nie widać. Popatrzmy jeszcze przez chwilę na popisy jędrzejowskich artystów.
Wiosna przyszła do Centrum Kultury
Na deskach sceny w CK w Jędrzejowie wystąpili: EKS-tremum I, EKS-tremum II, Mała Akademia Śpiewu, SDF, EKS-tremum Miniformacja oraz EKS-tremum Gold. Nie zabrakło znanych hitów, które porwały publiczność do zabawy. Jako jeden z pierwszych zabrzmiał hit z musicalu Grease Olivi Newton-John i Johna Travolty.
-
Dariusz Chojnacki
- 20.03.2018 07:34
Data dodania:
20.03.2018 07:34
Temperatura: 24°C Miasto: Kielce
Ciśnienie: 1021 hPa
Wiatr: 12 km/h
Reklama
ZGŁOŚ INTERWENCJĘ
Masz temat? Napisz do nas!
Reklama
Reklama

Napisz komentarz
Komentarze