Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
niedziela, 28 czerwca 2026 03:35
Reklama
Reklama

Platforma rozmawiała ze skarżyszczanami o zdrowiu i obronności

Jest źle, a będzie jeszcze gorzej, chyba że...! Taka konkluzja wynika ze spotkania przedstawicieli Platformy Obywatelskiej z mieszkańcami Skarżyska. W patio Miejskiego Centrum Kultury na zaproszenie Marzeny Okły – Drewnowicz przyjechali: Tomasz Siemoniak, Beata Małecka – Libera oraz Rajmund Miller.

Spotkanie zdominowały dwa tematy: zdrowie i obronność. Oto obszerny zapis tego spotkania.

 

Więcej o autorze / autorach:
Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Reklama
ZGŁOŚ INTERWENCJĘ

Masz temat? Napisz do nas!

Reklama
Reklama