Reklama
Premier Mateusz Morawiecki spotkał się z mieszkańcami Jędrzejowa
To pierwsza wizyta premiera Morawieckiego w Jędrzejowie od kiedy został premierem. Mateusz Morawiecki spotkał się z mieszkańcami Jędrzejowa w I LO. Spotkanie odbyło się w ramach akcji „Polska jest jedna”. Oto obszerna relacja z tego spotkania.
-
Dariusz Chojnacki
- 13.05.2018 11:56
Data dodania:
13.05.2018 11:56
Temperatura: 22°C Miasto: Kielce
Ciśnienie: 1021 hPa
Wiatr: 11 km/h
Reklama
ZGŁOŚ INTERWENCJĘ
Masz temat? Napisz do nas!
Reklama
Reklama

Napisz komentarz
Komentarze