Więcej w materiale wideo.
Kolejne umowy na termomodernizację podpisane, prace ruszą niebawem
Podpisano dwie ostatnie umowy dotyczące termomodernizacji budynków użyteczności publicznej w Skarżysku – Kamiennej. Całość inwestycji w sześciu szkołach i przedszkolach to wartość około 8 milionów złotych. 4,2 mln zł to dofinansowanie pozyskane przez gminę z RPO województwa świętokrzyskiego.
-
Paulina Pałka
- 04.06.2018 11:19
Data dodania:
04.06.2018 11:19
Temperatura: 29°C Miasto: Kielce
Ciśnienie: 1019 hPa
Wiatr: 11 km/h
Reklama
ZGŁOŚ INTERWENCJĘ
Masz temat? Napisz do nas!
Reklama
Reklama

Napisz komentarz
Komentarze