Zachęcamy do obejrzenia materiału.
Reklama
Bawmy się Razem
W Miejskim Centrum Kultury we wtorek odbył się festiwal Bawmy się Razem organizowany przez ZPEW. Na scenie zaprezentowały się grupy z wielu ośrodków z całego województwa.
-
Paulina Pałka
- 05.06.2018 13:31
Data dodania:
05.06.2018 13:31
Temperatura: 30°C Miasto: Kielce
Ciśnienie: 1019 hPa
Wiatr: 11 km/h
Reklama
ZGŁOŚ INTERWENCJĘ
Masz temat? Napisz do nas!
Reklama
Reklama

Napisz komentarz
Komentarze