Mogliśmy zobaczyć przede wszystkim auta minionej epoki, które królowały na naszych ulicach w latach siedemdziesiątych i osiemdziesiątych ubiegłego wieku.
Reklama
Reklama
Klasyki mają się dobrze
Na skarżyskim Rejowie odbył się pierwszy zlot samochodów zabytkowych, których organizatorem była grupa Kieleckie Klasyki.
-
Dariusz Chojnacki
- 29.07.2018 12:46
Data dodania:
29.07.2018 12:46
Temperatura: 27°C Miasto: Kielce
Ciśnienie: 1019 hPa
Wiatr: 6 km/h
Reklama
ZGŁOŚ INTERWENCJĘ
Masz temat? Napisz do nas!
Reklama
Reklama


Napisz komentarz
Komentarze