Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
sobota, 27 czerwca 2026 20:45
Reklama
Reklama

Godzina W również w Skarżysku. Pamiętamy

Skarżysko pamięta. Punktualnie o godzinie 17:00 całe miasto przystanęło na chwilę by oddać hołd bohaterom i uczcić  74. rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego.

Na głównym skrzyżowaniu w mieście zablokowany został ruch na kilka minut. W ruch poszły race. Nie brakowało flag. Zawyły syreny.  

Więcej o autorze / autorach:
Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Reklama
ZGŁOŚ INTERWENCJĘ

Masz temat? Napisz do nas!

Reklama
Reklama