Więcej na ten temat w materiale wideo.
„100 litrów krwi na 100-lecie Odzyskania Niepodległości przez Polskę”
W czwartek, 9 lipca w budynku PGE przy Alei Piłsudskiego 51 w Skarżysku-Kamiennej odbyła się akcja pod hasłem „100 litrów krwi na 100-lecie Odzyskania Niepodległości przez Polskę”.
-
Paulina Pałka
- 10.08.2018 10:54
Data dodania:
10.08.2018 10:54
Temperatura: 20°C Miasto: Kielce
Ciśnienie: 1019 hPa
Wiatr: 9 km/h
Reklama
ZGŁOŚ INTERWENCJĘ
Masz temat? Napisz do nas!
Reklama
Reklama

Napisz komentarz
Komentarze