Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 29 grudnia 2025 04:04
Reklama
Reklama

Bezpłatne konsultacje psychologiczno – pedagogiczne. Świętokrzyski Ośrodek Adopcyjny w Kielcach z nową inicjatywą

Bezpłatne konsultacje psychologiczno - pedagogiczne, to nowa inicjatywa Świętokrzyskiego Ośrodka Adopcyjnego w Kielcach. Co miesiąc w jego siedzibie, odbywać się będą dyżury psychologiczne nie tylko dla rodzin adopcyjnych, ale dla wszystkich mieszkańców naszego województwa.

Nie tylko rodziny adopocyjne, ale także wszyscy mieszkańcy regionu świętokrzyskiego, będą mogli skorzystać z bezpłatnych konsultacji psychologiczno - pedagogicznych w Świętokrzyskim Ośrodku Adopcyjnym w Kielcach.

Dyżurować będzie dwóch psychologów, w każdą ostatnią sobotę miesiąca, w siedzibie Ośrodka przy al. IX Wieków Kielc 4. Pierwsze spotkanie, zaplanowano na dwudziestego szóstego stycznia. Zainteresowani proszeni są o wcześniejszy kontakt, pod numerem telefonu 41 248 17 10.

Świętokrzyski Ośrodek Adopcyjny powstał w 2012 roku, jako komórka organizacyjna Urzędu Marszałkowskiego Województwa Świętokrzyskiego. Od początku swojej działalności przeprowadził ponad 300 adopcji. W 2018 roku zostało przysposobionych 45 dzieci z naszego województwa.

Do zadań Świętokrzyskiego Ośrodka Adopcyjnego należy m. in. prowadzenie procedur adopcyjnych, psychoterapii indywidualnych i małżeńskich oraz terapii integracji sensorycznej dla adoptowanych dzieci.

Placówka prowadzi także grupę wsparcia dla rodziców po przyspodobieniu.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
ZGŁOŚ INTERWENCJĘ

Masz temat? Napisz do nas!

Reklama
Reklama
Reklama