Dwie osobówki zderzyły się w Świątnikach
Na nowym odcinku drogi S7 w miejscowości Świątniki w powiecie jędrzejowskim, na granicy województw świętokrzyskiego i małopolskiego, w czwartek około godziny 18:00 doszło do zderzenia Opla i Skody. W wyniku zdarzenia trzy osoby zostały ranne. Sprawę badają biegli. Więcej informacji w materiale filmowym.
[gallery ID=522]
-
Dariusz Chojnacki
- 01.02.2019 08:37
Data dodania:
01.02.2019 08:37
Temperatura: 26°C Miasto: Kielce
Ciśnienie: 1021 hPa
Wiatr: 15 km/h
Reklama
ZGŁOŚ INTERWENCJĘ
Masz temat? Napisz do nas!
Reklama
Reklama

Napisz komentarz
Komentarze