Pod pomnikiem upamiętniającym odbicie żołnierzy AK przy I LO w Jędrzejowie, wiązanki kwiatów złożyły władze wojewódzkie, a także samorządowcy ziemi jędrzejowskiej. W uroczystościach wzięli udział także mieszkańcy Jędrzejowa.
Pamiętamy o bohaterach
Starosta Jędrzejowski Paweł Faryna, Powiatowa Rada Kombatantów i Osób Represjonowanych w Jędrzejowie, Światowy Związek Żołnierzy AK Koło w Jędrzejowie zorganizowali uroczystości związane z 75. rocznicą odbicia żołnierzy Armii Krajowej z siedziby Gestapo w Jędrzejowie. Pamiętna akcja miała miejsce 2 lutego 1944 roku.
-
Dariusz Chojnacki
- 03.02.2019 10:58
Data dodania:
03.02.2019 10:58
Temperatura: 26°C Miasto: Kielce
Ciśnienie: 1021 hPa
Wiatr: 15 km/h
Reklama
ZGŁOŚ INTERWENCJĘ
Masz temat? Napisz do nas!
Reklama
Reklama

Napisz komentarz
Komentarze