Reklama
Nauczyciele w Jędrzejowie podjęli decyzję. Strajk!
Wszystkie dwanaście placówek w gminie Jędrzejów przystąpiło do strajku. Strajk podjęli także nauczyciele z I LO, ZSO 1 i ZSP 2. W szkołach znajdują się nauczyciele, ale zajęcia nie są prowadzone. Jak nam powiedziała dyrektor ZSP 2 Jolanta Jędrzejewska :
- Wszyscy uczniowie są pod opieką. Nie wszyscy nauczyciele przystąpili do strajku.
Dyrektorzy poszczególnych placówek na bieżąco informują o sytuacji w szkołach na swoich stronach internetowych. Obecny strajk nauczycieli jest największym protestem od 1993 roku!
-
Dariusz Chojnacki
- 08.04.2019 06:29
Data dodania:
08.04.2019 06:29
Temperatura: 25°C Miasto: Kielce
Ciśnienie: 1022 hPa
Wiatr: 12 km/h
Reklama
ZGŁOŚ INTERWENCJĘ
Masz temat? Napisz do nas!
Reklama
Reklama

Napisz komentarz
Komentarze