Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Zagrali, by dzieci mogły wyjechać na wakacje

Są takie mecze, że choć na boisku walczą dwie drużyny, to wygranym nie jest żadna z nich. W piątek, na murawie stadionu Naprzodu Jędrzejów stanęły naprzeciw siebie zespoły Urzędu Miasta i Gminy oraz Starostwa Powiatowego. W charytatywnym spotkaniu ekipy te zagrały dla podopiecznych Domu Dziecka w Nagłowicach.

Choć pogoda w minioną Majówkę nie rozpieszczała, to nie brakowało osób, które spędziły ją aktywnie. Tak było np. w Jędrzejowie gdzie 3 maja rozegrano mecz charytatywny pomiędzy drużynami Urzędu Miasta i Gminy oraz Starostwa Powiatowego. To swego rodzaju powrót do tradycji.

Organizatorem meczu było Stowarzyszenie Przyjaciół Dzieci z Nagłowic. Podczas niego rozprowadzano cegiełki w kwotach 10 i 15 zł, z których dochód przeznaczony zostanie na wakacyjny wyjazd podopiecznych Domu Dziecka w Nagłowicach.

Więcej w materiale wideo.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
ZGŁOŚ INTERWENCJĘ

Masz temat? Napisz do nas!

Reklama
Reklama
Reklama