Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
wtorek, 30 grudnia 2025 06:31
Reklama
Reklama

W Bilczy rozegrano III Puchar Gór Świętokrzyskich w tenisie stołowym

Ponad 40 zawodników wzięło udział w sobotnim III Pucharze Gór Świętokrzyskich w tenisie stołowym. Zawody w hali sportowej Bilcza rozegrano w kategorii open. Rywalizowali zarówno mężczyźni jak i kobiety.

W sobotę 15 czerwca w Hali Sportowej „Bilcza” odbyły się zawody w ramach III Pucharu Gór Świętokrzyskich w tenisie stołowym. W rywalizacji wzięło udział ponad czterdzieści osób.

Współczesny tenis stołowy jest bardzo szybką grą, wymagającą od zawodników niezwykle energicznych ruchów i reakcji. Rozgrywka polega przede wszystkim na szybkości i rotacji nadawanej piłce, by sprawić przeciwnikowi jak najwięcej trudności przy jej odbiorze. To sport wspierany przez Marszałka Województwa Świętokrzyskiego.

Puchar w Bilczy rozgrywany był w kategorii open. Grali zarówno mężczyźni jak i kobiety. Wśród zawodników nie zabrakło prawdziwych pasjonatów tego sportu.

Organizatorem turnieju był Świętokrzyski Okręgowy Związek Tenisa Stołowego oraz UKS Orlęta Bilcza. Partnerem wydarzenia był Totalizator Sportowy właściciel marki Lotto.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
ZGŁOŚ INTERWENCJĘ

Masz temat? Napisz do nas!

Reklama
Reklama
Reklama