Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 15 grudnia 2025 02:20
Reklama
Reklama

Rezerwat i Kamil Bednarek zagrają w Kielcach w ramach cyklu „Kultura z klasą”

Legendarna grupa rockowa Rezerwat, 21 września zagra w Kieleckim Centrum Kultury. Natomiast w listopadzie na tej samej scenie, przed publicznością wystąpi Kamil Bednarek. Koncerty odbędą się w ramach projektu cyklu „Kultura z klasą”.

Autorzy piosenek takich jak: "Zaopiekuj Się Mną" czy "Kocha Ciebie Niebo", czyli zespół Rezerwat, we wrześniu wystąpi w Kieleckim Centrum Kultury. Wydarzenie zaplanowano w ramach projektu cyklu „Kultura z klasą”, który po raz pierwszy organizowany będzie w naszym mieście.

„Kultura z klasą” to nowatorski projekt realizowany przez Agencję Artystyczną kultura z klasą, dedykowany mieszkańcom całej Polski. Głównym elementem cyklu jest aktywizacja społeczności lokalnej w działaniach artystycznych realizowanych na terenie miasta.

Koncert odbędzie się 21 września, o godz. 19.00 w Kieleckim Centrum Kultury. Natomiast 3 listopada na tej samej scenie w ramach "kultury z klasą" wystąpi Kamil Bednarek z zespołem. Bilety dostępne są na stronie kupbilecik.pl i w kasie KCK - u.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
ZGŁOŚ INTERWENCJĘ

Masz temat? Napisz do nas!

Reklama
Reklama
Reklama