Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
czwartek, 15 stycznia 2026 22:49
Reklama

Największe święto seniorów już tej jesieni w Kielcach

Największe święto Seniorów już tej jesieni w Kielcach. W dniach 10 - 12 października odbędą się Kielecki Dni Seniora. To trzydniowe wydarzenie adresowane przede wszystkim do osób w wieku powyżej 60 roku życia ale nie tylko.

"60+ to nie wiek, to styl życia", takie hasło przyświeci pierwszej edycji międzynarodowego wydarzenia pod nazwą „Kielce Seniorom”, które odbędzie się w dniach od 10 do 12 października w naszym mieście. Inicjatorem imprezy jest Prezydent Kielc we współpracy z Targami Kielce.

Sercem wspólnej zabawy będzie scena zlokalizowana na kieleckim Rynku. Tam w czwartek, 10 października impreza rozpocznie się przekazaniem kluczu seniorom do bram miasta przez prezydenta.

Dzień później zaplanowano "Międzynarodową Konferencję ds. Bezpieczeństwa Seniora". Partnerem merytorycznym będą oficerowie policji, straży pożarnej i straży miejskiej. Udział potwierdzili też funkcjonariusze różnych służb z województw ościennych, a także z zagranicy – Winnicy i Gotha, które są miastami partnerskimi Kielc.

12 października odbędą się Międzynarodowe Targi Seniora. Na zwiedzających czekać będzie bogata oferta produktów i usług przygotowana przez wystawców reprezentujących m.in. uzdrowiska czy sanatoria. Gościem będzie gwiazda serialu "M jak Miłość" - Teresa Lipowska. Nie zabraknie również występów artystycznych, dyskoteki z DJ WIKĄ i wielu innych atrakcji.

Udział w każdym punkcie programu jest bezpłatny.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
ZGŁOŚ INTERWENCJĘ

Masz temat? Napisz do nas!

Reklama
Reklama
Reklama