Uroczystości upamiętniające 101. rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości przeniosły się następnie przed pomnik Bohaterów Ziemi Jędrzejowskiej. Władze miasta i gminy Jędrzejów, powiatu jędrzejowskiego oraz pozostałe delegacje złożyły tam kwiaty i zapalono znicze. Punktualnie o godzinie 12.00, tak jak w całym kraju odśpiewano hymn Rzeczypospolitej Polskiej. Na zakończenie uroczystości, każdy mógł skosztować wojskowej grochówki na Placu 700-lecia.
Mieszkańcy Jędrzejowa upamiętnili 101. rocznicę odzyskania niepodległości
Narodowe Święto Niepodległości w Jędrzejowie rozpoczęła zbiórka pocztów sztandarowych na placu przed kościołem Świętej Trójcy, w którym o godzinie 10.00 odbyła się msza święta w intencji ojczyzny.
- 11.11.2019 13:53
Data dodania:
11.11.2019 13:53
Temperatura: 26°C Miasto: Kielce
Ciśnienie: 1022 hPa
Wiatr: 17 km/h
Reklama
ZGŁOŚ INTERWENCJĘ
Masz temat? Napisz do nas!
Reklama
Reklama

Napisz komentarz
Komentarze