Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 22 czerwca 2026 11:19
Reklama
Reklama

Wszystkiego najlepszego na święta i Nowy Rok!

Włodarze Miasta i Gminy Jędrzejów, a także powiatu jędrzejowskiego  przed naszymi kamerami złożyli Państwu życzenia świąteczne.Przeważały życzenia spokoju, zdrowia, pogody ducha i bliskości rodzinnej.

Do życzeń oczywiście przyłącza się cała redakcja TVŚ! Wszystkiego najlepszego!

Więcej o autorze / autorach:
Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Reklama
ZGŁOŚ INTERWENCJĘ

Masz temat? Napisz do nas!

Reklama
Reklama