Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 22 czerwca 2026 17:02
Reklama
Reklama

Niewielkie zainteresowanie zajęciami w podstawówkach

Nadal nauka zdalna ale od poniedziałku także zajęcia w szkołach dla klas I – III. W Skarżysku-Kamiennej dodatkowo od 25 maja zostały otwarte żłobki i przedszkola. Jednak zainteresowanie nie jest duże, większość zdecydowała się na kontynuowanie lekcji w domu.

Więcej na ten temat w materiale wideo.

Więcej o autorze / autorach:
Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Reklama
ZGŁOŚ INTERWENCJĘ

Masz temat? Napisz do nas!

Reklama
Reklama