Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
wtorek, 23 grudnia 2025 07:40
Reklama
Reklama

102 km/h w terenie zabudowanym

W Michniowie funkcjonariusze zatrzymali prawo jazdy kierowcy toyoty, który znacznie, bo o ponad 50 km/h przekroczył dozwoloną prędkość.
102 km/h w terenie zabudowanym
102 km/h w terenie zabudowanym

W poniedziałkowe popołudnie mundurowi ze skarżyskiej drogówki pełnili służbę w gminie Suchedniów. Policjanci m.in. weryfikowali jedno ze zgłoszeń w Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa. Wynikało z niego, że w miejscowości Michniów dochodzi do znaczącego przekraczania dozwolonej prędkości przez kierujących samochodami. Po godzinie 16 zatrzymali do kontroli drogowej osobową toyotę, której kierujący przekroczył dozwoloną prędkość o ponad 50 km/h.

Z uwagi na rażące naruszenie przepisów kodeksu drogowego 44-letniemu mieszkańcowi Rzeszowa zatrzymane zostało prawo jazdy na okres 3 miesięcy. Ponadto został ukarany mandatem karnym w wysokości 400 złotych oraz 10 punktami karnymi.

Opr. JG

Źródło: KPP Skarżysko - Kamienna

Więcej o autorze / autorach:
Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
ZGŁOŚ INTERWENCJĘ

Masz temat? Napisz do nas!

Reklama
Reklama
Reklama