Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
niedziela, 28 grudnia 2025 15:37
Reklama
Reklama

Jarosław Gowin namawia mieszkańców do głosowania na Andrzeja Dudę

- Dalsza współpraca Rządu z prezydentem Andrzejem Dudą ma dać lepsze efekty w walce z konsekwencjami pandemii koronawirusa w Polsce - przekonywał o tym prezes Porozumienia, Jarosław Gowin, który we wtorek spotkał się z mieszkańcami Kielc i regionu.

Prezes Porozumienia - Jarosław Gowin spotkał się z mieszkańcami Kielc by zachęcać ich do głosowania na Prezydenta Andrzeja Dudę.

- To są ostatnie dni przed wyborami, które mają ogromny wpływ na to w jaki sposób polskie państwo, polskie społeczeństwo poradzi sobie z nowymi wyzwaniami, które postawiła przed nami z jednej strony pandemia, z drugiej idący w ślad za nią kryzys gospodarczy - przekonywał Jarosław Gowin.

We wtorek, na pięć dni przed wyborami, podczas konferencji prasowej w Kielcach prezes Porozumienia mówił o dotychczasowej współpracy prezydenta Andrzeja Dudy z polskim Rządem.

- Poprzednie cztery lata to był czas sukcesji, byliśmy na pierwszym miejscu w Unii Europejskiej pod względem tempa rozwoju gospodarczego, mieliśmy rekordowo niskie bezrobocie (...) te sukcesy były efektem bardzo dobrej współpracy z aktualnym prezydentem Andrzejem Dudą.

Zdaniem Gowina, dzięki dalszej współpracy z Andrzejem Dudą, łatwiej będzie stawić czoła nowym wyzwaniom związanym z konsekwencjami, które niesie ze sobą pandemia koronawirusa.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
ZGŁOŚ INTERWENCJĘ

Masz temat? Napisz do nas!

Reklama
Reklama
Reklama