Więcej w materiale wideo.
Agata Wojtyszek w Skarżysku zachęcała do głosowania na Andrzeja Dudę
Do piątku kandydaci na prezydenta Polski mają czas na przekonanie wyborców do oddania głosu właśnie na nich. W tych działaniach pomagają lokalni działacze i zwolennicy. We wtorek na Targowisku Miejskim w Skarżysku-Kamiennej do głosowania na Andrzeja Dudę zachęcała m.in. Agata Wojtyszek.
-
Paulina Pałka
- 07.07.2020 09:01
Data dodania:
07.07.2020 09:01
Temperatura: 27°C Miasto: Kielce
Ciśnienie: 1022 hPa
Wiatr: 15 km/h
Reklama
ZGŁOŚ INTERWENCJĘ
Masz temat? Napisz do nas!
Reklama
Reklama

Napisz komentarz
Komentarze