Zapraszamy do obejrzenia i wysłuchania całości koncertu.
Koncert pieśni maryjnych w wykonaniu Chóru Reprezentacyjnego Zespołu Artystycznego Wojska Polskiego
W ramach Diecezjalnego Dziękczynienia za 15. rocznicę koronacji Matki Bożej Ostrobramskiej w Skarżysku-Kamiennej i setną rocznicę urodzin św. Jana Pawła II w Sanktuarium Matki Bożej Ostrobramskiej odbył się koncert pieśni maryjnych w wykonaniu Chóru Reprezentacyjnego Zespołu Artystycznego Wojska Polskiego.
-
Paulina Pałka
- 15.07.2020 11:45
Data dodania:
15.07.2020 11:45
Temperatura: 26°C Miasto: Kielce
Ciśnienie: 1022 hPa
Wiatr: 19 km/h
Reklama
ZGŁOŚ INTERWENCJĘ
Masz temat? Napisz do nas!
Reklama
Reklama

Napisz komentarz
Komentarze