Warto przypomnieć, że wśród eksponatów ze stałej części wystawy nie brak broni i innych przedmiotów związanych z działaniami największej konspiracyjnej armii w czasach II wojny światowej. Jest też, m.in. opaska powstańczej sanitariuszki Armii Krajowej i torba na medykamenty.
Reklama
W Muzeum upamiętnią 76. rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego
Trzykrotną salwą armatnią, punktualnie o godz. 17, w pamiętnym dniu 1 sierpnia, uczczona zostanie 76. rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego w Muzeum im. Orła Białego. W „Godzinę W” na jedną minutę zatrzyma się ruch na muzealnym placu i w budynku wystaw.
-
Paulina Pałka
- 30.07.2020 11:27
Data dodania:
30.07.2020 11:27
Temperatura: 26°C Miasto: Kielce
Ciśnienie: 1022 hPa
Wiatr: 17 km/h
Reklama
ZGŁOŚ INTERWENCJĘ
Masz temat? Napisz do nas!
Reklama
Reklama

Napisz komentarz
Komentarze