Podczas turnieju nie zabraknie różnych atrakcji i niespodzianek. O szczegółach rozmawialiśmy z dyrektorem Muzeum im. Orła Białego w Skarżysku Grzegorzem Bieniem.
Będzie ostre strzelanie w muzeum
Muzeum im. Orła Białego zaprasza na turniej strzelecki o „Puchar Lata”, który odbędzie się w najbliższą niedzielę 6 września. Zawody, których współorganizatorem jest Strzelecki Klub Sportowy „PATRIA”, rozegrane zostaną z karabinków ASG i będzie to druga edycja pucharu.
-
Dariusz Chojnacki
- 04.09.2020 08:21
Data dodania:
04.09.2020 08:21
Temperatura: 25°C Miasto: Kielce
Ciśnienie: 1020 hPa
Wiatr: 10 km/h
Reklama
ZGŁOŚ INTERWENCJĘ
Masz temat? Napisz do nas!
Reklama
Reklama

Napisz komentarz
Komentarze