Więcej w materiale wideo.
Pomnik odzyska dawną świetność
W czwartek rozpoczęły się prace związane z projektem „Renowacja pomnika upamiętniającego Powstanie Styczniowe w Skarżysku-Kamiennej”. Na ten cel pozyskano dofinansowanie z Programu Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego „Miejsca pamięci i trwałe upamiętnienia w kraju”.
-
Paulina Pałka
- 10.09.2020 11:15
Data dodania:
10.09.2020 11:15
Temperatura: 24°C Miasto: Kielce
Ciśnienie: 1023 hPa
Wiatr: 16 km/h
Reklama
ZGŁOŚ INTERWENCJĘ
Masz temat? Napisz do nas!
Reklama
Reklama

Napisz komentarz
Komentarze