Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
wtorek, 23 czerwca 2026 12:59
Reklama
Reklama

Porozcinał opony w akcie złości!

W miejscowości Izabelów w gminie Końskie doszło do aktu wandalizmu. Na posesji, w której znajduje się warsztat samochodowy, nieznany sprawca przeciął w zaparkowanych tam dwóch samochodach, marki Volvo i VW, opony.

Pokrzywdzony  37 letni mężczyzna oszacował wartość szkody na 2 tysiące złotych.

Jak nas poinformował rzecznik prasowy Powiatowej Komendy Policji w Końskich sprawa nosi znamiona złośliwości.

Więcej o autorze / autorach:
Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Reklama
ZGŁOŚ INTERWENCJĘ

Masz temat? Napisz do nas!

Reklama
Reklama