Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
wtorek, 23 czerwca 2026 02:17
Reklama
Reklama

W Skarżysku będzie kolejne starcie Bodo- Krönig

Goszczący w naszym studiu sekretarz województwa świętokrzyskiego Mariusz Bodo zgłosił swój akces do ponownego starcia z Konradem Krönigiem w walce o fotel prezydenta Skarżyska. Podczas rozmowy Bodo nie szczędził krytycznych słów pod adresem obecnego prezydenta Skarżyska.

Więcej o autorze / autorach:
Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Reklama
ZGŁOŚ INTERWENCJĘ

Masz temat? Napisz do nas!

Reklama
Reklama