W Skarżysku będzie kolejne starcie Bodo- Krönig
Goszczący w naszym studiu sekretarz województwa świętokrzyskiego Mariusz Bodo zgłosił swój akces do ponownego starcia z Konradem Krönigiem w walce o fotel prezydenta Skarżyska. Podczas rozmowy Bodo nie szczędził krytycznych słów pod adresem obecnego prezydenta Skarżyska.
-
Dariusz Chojnacki
- 20.01.2021 11:44
Data dodania:
20.01.2021 11:44
Temperatura: 17°C Miasto: Kielce
Ciśnienie: 1022 hPa
Wiatr: 7 km/h
Reklama
ZGŁOŚ INTERWENCJĘ
Masz temat? Napisz do nas!
Reklama
Reklama

Napisz komentarz
Komentarze