Na scenie zobaczymy zamiennie Teresę Bielińską i Ewę Pająk, oraz Mirosława Bielińskiego i Jacka Mąkę. Sztuka przedstawia historię Karola i Barbary, małżeństwa z blisko trzydziestoletnim stażem.
To nieco gorzki, ale jednocześnie zabawny komediowy tekst, który trafnie obrazuje męskie i damskie punkty widzenia, pragnienia, a także wyobrażenia o nich samych. Ten obfitujący w błyskotliwe dialogi spektakl adresowany jest do widzów dorosłych.
Reżyserem spektaklu jest Marek Kępiński. Na co dzień związany z rzeszowskim Teatrem im. Wandy Siemaszkowej oraz Teatrem BO TAK. Kielczanie mogą go kojarzyć także ze sceny Teatru im. S. Żeromskiego w Kielcach.
Premiera ze względu na zamknięcie instytucji kultury nie odbyła się w marcu i została przełożona na 6 czerwca. Spektakl zostanie zaprezentowany dwukrotnie o godzinie 16:00 i 19:00, w reżimie sanitarnym, czyli z ograniczeniem widowni do 50 %.
Pozostałe spektakle odbędą się:
12 czerwca godz. 19:00
13 czerwca godz. 19:00
26 czerwca godz. 19:00
Scenografię do spektaklu zaprojektowała Joanna Biskup - Brykczyńska.












Napisz komentarz
Komentarze