Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
wtorek, 23 grudnia 2025 04:59
Reklama
Reklama

Podczas akcji „Lato w mieście” nikt nie powinien się nudzić

Nikt nie powinien się nudzić. Miejskie instytucje kultury przygotowują szereg atrakcji dla dzieci i młodzieży, którzy podczas wakacji pozostaną w Kielcach. Będą to przede wszystkim wydarzenia kulturalno-sportowe.

Już niedługo ruszy akcja „Lato w Mieście”. Dzieci i młodzież, które podczas wakacji pozostaną w Kielcach będą mogły znaleźć różnorodne atrakcję przygotowane przez miejskie instytucje kultury. Dla każdego znajdzie się coś ciekawego.

Nie tylko warsztaty fotograficzne czy nauka tańca. W ramach przedsięwzięcia zaplanowano także zajęcia sportowe. Tu za ofertę odpowiedzialny jest Miejski Szkolny Ośrodek Sportowy.

Szczegółowe informacje i kalendarz wydarzeń wkrótce pojawi się na stronie internetowej www.um.kielce.pl.

 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
ZGŁOŚ INTERWENCJĘ

Masz temat? Napisz do nas!

Reklama
Reklama
Reklama