Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
sobota, 13 grudnia 2025 20:46
Reklama
Reklama

Basen przy Szczecińskiej w Kielcach czynny od soboty

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji rozpoczyna letni sezon wypoczynkowy. Basen przy ulicy Szczecińskiej 1 w Kielcach jest już napełniony wodą. W sobotę, 19 czerwca na basenie odbędzie się otwarcie sezonu.
Basen przy Szczecińskiej w Kielcach czynny od soboty
Basen przy Szczecińskiej w Kielcach czynny od soboty

Autor: Urząd Miasta Kielce

Otwarcie basenu letniego będzie połączone z festynem rodzinnym "Bezpieczne Wakacje". Jego motywem przewodnim będzie zwrócenie uwagi na zasady bezpiecznego zachowania się nad wodą w czasie wakacji.

Festyn rozpocznie się o godzinie 10.00

Przewidziane są liczne atrakcje dla dzieci: konkursy z nagrodami, słodkie upominki, konkurencje sportowe. Udział w wydarzeniu zapowiedziały służby mundurowe dbające o nasze bezpieczeństwo: Świętokrzyskie Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe, Policja, Straż Pożarna, Straż Miejska, a także Stacja Krwiodawstwa, Sanepid Wojewódzki oraz miejskie instytucje kultury.

Wstęp na wydarzenie jest wolny.

źródło: Urząd Miasta Kielce


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
ZGŁOŚ INTERWENCJĘ

Masz temat? Napisz do nas!

Reklama
Reklama
Reklama